تعبیر خواب استخر

منوچهر مطیعی تهرانی گوید:

 استخر تجسمی است از خواست‌ها و نفسانیات که بیشتر جنبه بزرگی طلبی دارند.

حضرت امام جعفر صادق (ع) می‌فرمایند:

تعبیر خواب استخر چهار چیز است:

۱- مردم با منفعت

۲- مردی ثروتمند

۳- جمع کردن مال

۴- عالم بزرگ

یونگ می‌گوید:

 دیدن استخر پر از آب در خوابتان بیانگر این است که نیاز دارید احساساتتان را تایید کرده و درک کنید. زمان آن رسیده که با سر درون احساساتتان بپرید و با آنها سر و کار داشته باشید. تعبیر دیگر این است که استخر بیانگر این است که تمایل به تمیز شدن دارید. شما نیاز دارید که گذشته را بشویید.

تعبیر خواب استخر خالی

دیدن استخر خالی در خواب نشان دهنده دوران پوچی و ناامیدی در زندگی شما است. اوضاع آنطور که برنامه ریزی کرده بودید پیش نمی رود و شما به شدت افسرده خواهید شد. این خواب نشان دهنده آن است که باید خود را بیشتر با سرگرمی های مورد علاقه تان مشغول نگه دارید و سبک زندگی مورد علاقه خود را در پیش بگیرید. علاوه دیدن استخر خالی در خواب نمادی است از حالات عاطفی و وضعیت احساسات و عواطف شما. شاید ماجرایی را از سر گذرانده اید که به شدت قلب شما را به درد آورده و حتی آن را شکسته است و حالا احساس پوچی درونی را تجربه می کنید. شاید رابطه شما و شریک عاطفی تان پایان یافته یا اخیرا دوران عاطفی بدی را پشت سر گذاشته اید. اگر هر از گاهی این خواب را می بینید، باید بیشتر مراقب روح و احساسات خودتان باشید و تلاش کنید تا بر این چالش های احساسی پیروز شوید.

مطیعی تهرانی گوید:

 اگر در خواب استخری خالی دیدید که به شما تعلق داشت و در خانه خودتان بود گویای این است که در آینده با بیهودگی یک کار انجام شده روبه رو می‌شوید. اگر ببینید که خودتان را در آب استخر یا حوض می‌شویید که این عمل را به نیت پاک شدن بدن انجام می‌دهید از آلودگی پاک می‌شوید و به نوشته ابن سیرین از گناهی توبه می‌کنید. 

لوک اویتنهاو می‌گوید:

تعبیر خواب استخر پر آب زلال، سود و خوشی است
تعبیر خواب استخر پر از ماهی، نشانه اتفاقات مهم و خوب است
تعبیر خواب رفتن به استخر، سلامتی است
تعبیر خواب دیدن استخر عمیق، خوب است و کم عمق هم در سطحی پایین تر خب است
تعبیر خواب استخر با آب کثیف و لجن، غم و اندوه است

آنلی بیتون می‌گوید:

۱- تعبیر خواب استخر ، ثابت ماندن شانس و اقبال شماست

۲- تعبیر خواب دیدن استخر با آب گل آلود ، مشاجرات خانوادگی است

جابر مغربی می‌گوید:

تعبیر خواب خوردن آب استخر مال یافتن از مرد ثروتمندی است

اب‍راه‍ی‍م‌ ب‍ن‌ ع‍ب‍دال‍ل‍ه‌ ک‍رم‍ان‍ی می‌گوید:

۱- تعبیر خواب بدن و لباسش را در استخر شستن ، توبه کردن اهل بیتش از گناه است

۲- تعبیر خواب لباس در استخر شستن و چرک زیر آب ظاهر شود ، به علم کار نکردن و به بدی مشهور شدن است

خالد بن علی بن محد العنبری می‌گوید:

تعبیر خواب وضو گرفتن از استخر آب ، رهایی از غم و اندوه است

تعبیر خواب آب خوردن از استخر، رزق و روزی است

تعبیر خواب استخر برای زنان جوان

دیدن استخر آب در خواب نشان دهنده آن است که به زودی رابطه ای بسیار هیجان انگیز و جذاب را با کسی شروع می کنید. شما این فرد را می شناسید و او یکی از نزدیکان شما است. شاید اخیرا برای او دلبری کرده اید و حالا می خواهید رابطه ای را بین خودتان تعریف کنید. اگر زن جوانی استخری را در خواب ببیند، این خواب نشان دهنده حضور مردی بسیار خوش تیپ و بااخلاق در زندگی او است.

این فرد فورا نظر شما را به خود جلب می کند و شما برای داشتن او در زندگی خود بسیار خوشحال می شوید. در صورتیکه درست بازی کنید، فرصت ایجاد یک رابطه معنادار و طولانی مدت را خواهید داشت.

تعبیر خواب شنا کردن در استخر

اگر در خواب ببینید که در استخری شنا می کنید، این خواب نشان دهنده آن است که در آستانه خطری قرار دارید. کسی یا چیزی نقشه ای خطرناک و فریبکارانه برای شما ترتیب می دهد. او می خواهد که شما را به دام انداخته و اعتبار و محبوبیت شما را خدشه دار کند.

بعلاوه این خواب نشان دهنده آن است که دورانی بسیار بد در انتظارتان است. بهتر است همه چیز را برای مدتی متوقف کنید و منتظر باشید تا زمان بهتری از راه برسد. احتمالا تمامی رخدادهای کاری شما با شکست روبرو می شود یا بدهکاری های قابل توجهی را برایتان به همراه می آورد. بنابراین بهتر است مدتی سرمایه گذاری را فراموش کنید. برای مبارزه با این انرژی سنگین و ناخوشایند سعی کنید  از زندگی خود لذت ببرید و بیشتر به کارهایی بپردازد که شما را خوشحال می کند. فکر کردن بر تمام چیزهای بدی که برایتان رخ داده است را متوقف و بر آینده تمرکز کنید.

تعبیر خواب اوقاتی خوش در استخر

اگر در خواب ببینید که در استخر اوقاتی خوش دارید و به شما خوش می گذرد، این خواب نشان دهنده ملالت و خستگی است. برخلاف احساسی که در خواب تجربه کرده اید، در زندگی واقعی خود بسیار خسته و ملول هستید و آرزو می کنید اتفاق جذاب و جالبی برایتان رخ بدهد. با افرادی که دوستشان دارید وقت بگذرانید و کارهایی را انجام دهید که از آن ها لذت می برید تا به این ترتیب حال و هوای خودتان را هم عوض کنید. به سراغ یکی از سرگرمی های قدیمی خود بروید و بر چیزهایی متمرکز شوید که خوشایندتان هستند.

زمانی را به خودتان اختصاص دهید و از لحظات خوش زندگی در کنار عزیزانتان و کسانی که دوستشان دارید لذت ببرید. شاید انرژی این افراد به شما کمک کند تا از این وضعیت افسردگی خارج شوید و قدرت و توانی جدید برای حرکت به سمت آینده به شما بدهد.

تعبیر خواب دوست نداشتن استخر

اگر در خواب ببینید که از استخر متنفر بوده و آن را دوست ندارید، تعبیر آن است که احتمالا از کسی که دوستش دارید جدا می شوید. ممکن است این فرد به شکلی به شما آسیبی برساند یا به دلیلی دیگر نمی خواهد به رابطه با شما ادامه بدهد. دورانی که پیش رو دارید احتمالا از نظر عاطفی دورانی بسیار سخت و دردناک است. پس خود را برای آنچه که پیش رویتان است آماده کنید.

این خواب همچنین نشان دهنده آن است که کسی موقعیت مکانی خود را عوض می کند یا از شما بسیار دور می شود.

شاید یکی از نزدیکان شما به شهر دیگری کوچ می کند یا پیشنهاد شغلی در جایی را قبول می کند که به واسطه آن از شما دور می شود. دوری و جدایی شما از این فرد موقتی خواهد بود. پس امید خود را از دست ندهید و بدانید که در آینده ای نزدیک دوباره یکدیگر را ملاقات خواهید کرد.

تعبیر خواب شیرجه زدن در استخر

دیدن شیرجه زدن در استخر در خواب نشان دهنده آن است که تغییری در زندگی شما رخ می دهد. این تغییر با زندگی شخصی یا کاری شما در ارتباط است پس خود را برای فشار در هر دو حوزه آماده کنید.

این خواب از آن جهت اهمیت دارد که شما را برای رخدادی در آینده آماده می کند و شما باید نشانه های موجود در آن را جدی بگیرید. اگرچه تغییر هرگز کار آسانی نیست اما ما باید انعطاف پذیر باشیم و هر چیزی را در زندگی با سربلندی پذیرا شویم. ما هرگز نمی دانیم که این تغییر از چه جهت برایمان موثر و مفید است و ما به واسطه آن چه چیزی را به دست خواهیم آورد. ذهنی باز داشته باشید و با امیدواری و نگرشی مثبت پذیرای همه چیز باشید.تعبیر خواب دیدن فردی در استخر

اگر در خواب کسی که می شناسید را درون استخری ببینید، این خواب نشان دهنده آن است که شما تحول و گذاری کامل را تجربه خواهید کرد. این تحول به زندگی کاری یا شخصی شما مرتبط خواهد بود. به هر روی، باید بدانید که تغییراتی بزرگ در راه است پس خود را برای رویارویی با آن ها آماده کنید. حتی ممکن است ماجرایی رخ دهد و شما را بطور کلی متحول سازد.

شاید به شناخت جدیدی در مورد خودتان و دیگران برسید که این شناخت چشم های شما را باز می کند و گستره دید شما را وسعت می بخشد. این تحول را به عنوان یک موهبت الهی بپذیرید و سعی کنید از موقعیتی که در آن قرار می گیرید چیزهای جدیدی فرا بگیرید.

تعبیر خواب آبی زلال و شفاف در استخر

اگر در خواب استخری با آب زلال و شفاف ببینید، این خواب نشان دهنده آن است که موفقیت و پیشرفتی بزرگ را تجربه خواهید کرد. هر چیزی که در این دوران تصمیمی برای شروع آن می گیرید کاملا موفقیت آمیز خواهد بود. به این ترتیب، آغاز یک سرمایه گذاری جدید یا کار روی پروژه های بزرگ می تواند ایده خوبی برای شما در این دوران باشد.

بخت و اقبال یارتان خواهد بود پس بدانید که چیزی برای ترسیدن یا نگرانی وجود ندارد. آب همانطور که در خواب هم دیده اید زلال و شفاف است؛ می توانید سوار بر کشتی جدیدی شوید و آن را در مسیر موفقیت پیش برانید.

تعبیر خواب غرق شدن در استخر

اگر در خواب ببینید که در استخری در حال غرق شدن هستید، این خواب نشان دهنده لحظات سختی است که در انتظارتان است. گفتگو کردن با افراد پیرامونتان برای شما کار آسانی نخواهد بود پس به شدت مراقب کلماتی باشید که بر زبان می آورید.

با دیگران همانطوری رفتار کنید که دوست دارید آن ها با شما رفتار کنند و در مورد آن ها کنکاش نکنید. از آنجایی که در این دوران بخت یار شما نیست پس سعی کنید بیشتر وقت خود را به چیزهایی اختصاص دهید که کمتر شما یا موقعیت تان را تهدید می کنند. مراقب امنیت خودتان باشید تا زمان بهتری فرا برسد و پس از آن می توانید تمام تلاش خود را برای واقعیت بخشیدن به هدف خود به کار ببندید.

تعبیر خواب پر کردن استخر

اگر در خواب ببینید که استخری را با آب پر می کنید، این خواب نشان دهنده کاردانی و خلاقیت شما است. این خواب نشان می دهد که روزهای سختی در پیش دارید و باید انرژی و احساسات خود را با درایت و زیرکی مورد استفاده قرار دهید. بعلاوه این خواب به شما هشدار می دهد که پول خود را کمتر صرف چیزهای غیرضروری کنید زیرا دوران بسیار سختی پیش رویتان است.

از طرف دیگر این خواب می تواند انعکاسی از ویژگی های اخلاقی شما باشد. شما فردی بسیار کاردان و مدبر هستید و خوب می دانید که چطور پول، تلاش و انرژی خود را به کار ببرید. به همین دلیل هم در روزهای سخت زندگی شما بسیار توانمند، پرقدرت و انعطاف پذیر ظاهر می شوید.

تعبیر خواب استخری بزرگ

دیدن یک استخر بزرگ در خواب نشان دهنده یک قرار ملاقات بسیار مهم است. قرار است شما با فردی بسیار مهم دیدار کنید که این فرد مسیر زندگی شما را تغییر خواهد داد. او به شما چیزهای جدیدی آموزش می دهد و همچنین به شما نشان می دهد که چطور قوی تر و باهوش تر شوید.

این فرد می تواند به عنوان شریک یا یکی از دوستان شما در کنارتان باقی بماند. به هر حال، شما می توانید از او انتظار کمکی بسیار بزرگ در مسیر موفقیت خود داشته باشید. به تلاش ها و اقدامات او احترام بگذارید، قدردان او باشید و عشق و محبتی برابر به او تقدیم کنید.

تعبیر خواب بودن در استخر با همسر سابق‌تان

این خواب نشان دهنده یک شریک عاطفی یا همسر جدید برای شما است. اگرچه در این خواب همسر سابق خود را می بینید اما لزوما به این معنا نیست که تعبیر آن با چنین شخصی مرتبط خواهد بود. شما با فردی دیدار می کنید که همیشه آرزویش را داشته اید و برای داشتن چنین فردی در زندگی خود بیش از حد خوشحال می شوید.

عشق در همین حوالی پرسه می زند. به زودی رضایت عاطفی شما تامین می شود و به آرامش خاطر می رسید. اگر اخیرا دوران سختی را در زندگی پشت سر گذاشته اید، این فرد به شما کمک می کند تا بر هر گونه احساس ناخوشایند غلبه کنید و پس از این از زاویه ای کاملا متفاوت به جهان نگاه خواهید کرد. منبع : سایت عکس و تصاویر 2aks.ir

اشتراک گذاری کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *