کسب بیت کوین در ایران

کسب بیت کوین با اینترنت در ایران

Free Bitcoin

معتبرترین سایت درآمد قطره ای بیت کوین freebitcoin است .سایتی که سال هاست (از سال 2013 ) به فعالیتش ادامه میدهد و هیچ گزارش منفی ای از هیچ یک از کاربرانش ثبت نشده است.

عملکرد این سایت به این صورت است که هر یک ساعت یکبار شما می توانید شانس خود را امتحان کنید و بین 0.00000058 BTC تا 0.02792770 BTC از سایت دریافت کنید .چنانچه عدد شانس شما در هر رول در بازه های مختلف مانند شکل زیر قرار گیرد میزان جایزه شما نیز متفاوت خواهد بود.

freebitcoin

از قسمت های دیگر سایت می توان به بخش لاتاری و HI-LO game ( قمار خونه) ،قرعه کشی و زیر مجموعه گیری است که نیاز به توضیح ندارد.

از دیگر مزایای این سایت این است که به سرمایه  بیت کوین freebitco.in در حسابتان 4.08% سود سالانه میدهد پس نیازی نیست که برای برداشت پولتان از این سایت عجله کنید زیرا هر روز به این میزان سود تعلق می گیرد.

4 درصد سود

حداقل میزان برداشت در این سایت 0.00030000 BTC است که چنانچه بتوانید چند زیر مجموعه با پشتکار پیدا کنید و خودتان هم حداقل روزانه 12 بار از دریافتی های هر ساعت سایت استفاده کنید ظرف یکی دو هفته درآمد دلاری خوبی نسیبتون میشه .

این سایت 3 نوع واریز به حساب دارد.واریز هفتگی اتوماتیک که روز های یکشنبه انجام میشود،واریز فوری که ظرف 15 دقیقه انجام می شود اما کارمزد انتقال زیادی دارد و واریز معمولی که بین یک تا دو روز طول می کشد اما کارمزد انتقال معقولی دارد.

توجه داشته باشید که این سایت اخیرا از داخل ایران مسدود شده است برای همین باید از طریق پروکسی VPN (فیلتر شکن ) وارد سایت شوید.

لینک ثبت نام کلیک کنید : freebitcoin

با آرزوی موفقیت برای تمامی ایرانیان عزیز .

اشتراک گذاری کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *